Pınar Karşıyaka'da transferler bitiyor Pınar Karşıyaka'da transferler bitiyor

Fenerbahçe'de seçime sayılı günler kaldı. Yeniden aday olan mevcut başkan Ali Koç, pazar günü yapılacak seçim öncesi dikkat çeken açıklamalarda bulundu. TFF'deki seçim hakkında da konuşan Koç, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'yi aday olmasa bile ibra etmeyeceklerini söyledi.

"Mourinho'nun imza töreninde aleyhinize tezahürat yapanları affedecek misiniz?" sorusuna yanıt veren başkan Koç, "Affetmek için cezalandırmak gerekir. Bizim öyle bir tarzımız yok. Benim için beni destekleyen iyi Fenerbahçeli, beni desteklemeyen kötü Fenerbahçeli gibi bir durum yok. Kim ne tezahürat yapmış git kameradan bak falan. Bizim fıtratımızda böyle şeyler yok" dedi.

"AZİZ YILDIRIM'IN ELİNİ KALDIRACAĞIM"

Son olarak Fenerbahçe'deki başkanlık seçimi hakkında değerlendirme yapan Koç, "6 sene hiçbir desteğini görmememize rağmen Pazar akşamı sonuç ne olursa olsun Aziz Bey'in elini kaldıracağım" açıklamasını yaptı.

Kongre üyelerini seçin günü erkenden stadyumda olmaya davet eden Koç, "Fenerbahçe Spor Kulübü Divan Başkanı, üyelerimizi arayarak Aziz Yıldırım lehine oy istiyor. Ben bunu kabul de etmiyorum tasvip de etmiyorum. Seçildiğimiz taktirde kendisi ile çalışmayacağımızı beyan ediyorum" şeklinde konuştu.

TFF'de yapılacak seçimlere de değinen Ali Koç, "TFF'nin seçime gidip gitmeme gibi bir durumu yok. Seçime gidecekler. TFF Başkanını aday olsa da olmasa da ibra etmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Editör: Analiz 360