Red Bull’un ‘Can You Make It’ başvuruları başladı

Sevil 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel şarkı çıkardı Sevil 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel şarkı çıkardı

İSTANBUL, (DHA)- Dünyanın dört bir yanından maceraperestlerin 1 hafta boyunca 24 adet Red Bull ile Avrupa’yı dolaştığı ‘Red Bull Can You Make It 2024’ün başvuruları markanın yarışmaya özel internet sitesinde başladı. 18-24 yaş aralığındaki 3 kişiden oluşan takımların para birimi olarak Red Bull kutularını kullanarak, 21-28 Mayıs tarihlerinde Avrupa’nın 5 farklı şehrinden başlayacak etkinliğe 31 Mart tarihine kadar başvuru yapılabiliyor.  

Avrupa’da belirli lokasyonlardan başlayarak Berlin’de son bulacak 7 serüvene katılmak için takımlar; kendilerini, macera tutkularını, mizah duygularını ve Avrupa’yı dolaşma arzusunu en mükemmel şekilde anlatan videolarını 31 Mart tarihine kadar yarışmanın internet sitesinde paylaşarak başvuruda bulunabiliyor. 15 Nisan’da kazananların açıklanacağı etkinlikte yarışmaya hak kazanan yarışmacılar Barselona, Amsterdam, Kopenhag, Milano veya Budapeşte’den yola çıkacak ve etkinliğin bitiş şehri olan Berlin’e 1000 km yol kat ederek ulaşmaya çalışacak. 

PARA YERİNE YARIŞMA İÇİN ÖZEL TASARLANAN RED BULL KUTULARINI KULLANILACAK

Dünyanın dört bir yanından seçilecek takımlar; yolculukları sırasında yemek, konaklama ve bir sonraki lokasyona ulaşmak gibi ihtiyaçları için para yerine; yarışma için özel tasarlanan Red Bull kutularını kullanacak. Yarışmacılar seyahatleri boyunca ‘Kontrol Noktası Mücadeleleri’, ‘Sosyal Medya Takibi’ ve ‘Macera Listesi’nde yazılı görevleri yerine getirerek puan kazanabilecek. Maceraları boyunca görevi tamamlamak ya da bitiş şehrine en hızlı ulaşmaktan ziyade bu anların mücadelesiyle hayatı farklı bir perspektiften deneyimleyecek olan takımlar, Berlin’deki bitiş noktasına ulaşmaya çalışırken mücadele anlarını kendilerine teslim edilen telefonlardan sosyal medya hesaplarında paylaşacak ve puanlamalar da bu paylaşımlar üzerinden yapılacak.