TÜBİTAK proje ödülleri sahiplerini buldu TÜBİTAK proje ödülleri sahiplerini buldu

  KANAL D, Ramazan Bayramı’nda özel yapımları izleyicisi ile buluşturacak. Şarkılar Bizi Söyler, Eltilerin Savaşı, Bekle Beni Sevgilim ve İftarlık Gazoz bayramda seyirci karşısına çıkacak.

Ramazan Bayramı boyunca eğlenceli ve kaliteli içerikler, Kanal D ekranında yayınlanacak. Şarkılar Bizi Söyler ve yerli filmlerin yanı sıra; Gelinim Mutfakta da bayram boyunca birbirinden ünlü isimleri ağırlayacak.

Kanal D’de bayram eğlencesi arife gününden başlayacak. 'Eltilerin Savaşı' arife gününde ekrana gelecek. Sibel Can ve Hakan Altun ile klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren program 'Şarkılar Bizi Söyler' bayramın ilk iki günü kolaj bölümleri ile seyirci karşısına çıkacak. Bayramın üçüncü günü ise yapımcılığını D Media’nın üstlendiği film 'Bekle Beni Sevgilim' ve ardından 'İftarlık Gazoz' ile devam edecek.

Gelinim Mutfakta programı ise bayram boyunca ünlü isimleri ağırlayacak. Bayramın 1’inci günü İnci Taneleri dizisindeki Erkal Sonel, ikinci günü Fatih Bulut, üçüncü günü ise türkücü Maral evlerinize konuk olacak. DHA