İSTANBUL, (DHA)- Kâmil Koç, kültür sanat etkinliklerine verdiği destek kapsamında, bu yıl yaklaşık 15 ayrı bölgede düzenlenecek Milyonfest ile O’fest’lerin ulaşım sponsoru oldu.

25 Nisan’da Çanakkale’yle başlayan ve 3 Ekim’de Afyonkarahisar ile son bulacak festival maratonunda Kâmil Koç, müzikseverlere yüzde 20 indirimli ulaşım desteği sağlıyor. Gençler, Kâmil Koç bilet satış merkezleri ya da çağrı merkezleri üzerinden aldıkları biletlerde bu indirimden faydalanabiliyor.

FİRMA, ULAŞIM BİLETİ FİYATLARINDA YÜZDE 20’LİK İNDİRİM UYGULUYOR

Kâmil Koç’un ulaşım desteği sağladığı Milyonfest ile O’fest bu yıl toplamda 15 farklı bölgede on binlerce genci ağırlayacak. Kâmil Koç, Milyon Yapım Organizasyon tarafından düzenlenen Milyonfest ve Büyük İşler Organizasyon tarafından gerçekleştirilen O’fest’e sağladığı ulaşım desteği kapsamında, tüm müzikseverler için ulaşım bileti fiyatlarında yüzde 20’lik indirim uyguluyor. Gençler, indirimden faydalanmak için Kâmil Koç’un bilet satış merkezlerinde ya da çağrı merkezlerinden bilet alırken, gitmek istedikleri ildeki festivalin ismini söylemeleri yeterli oluyor.

Bakan Şimşek: KKM stoku, 47 haftada 1,5 trilyon TL azaldı Bakan Şimşek: KKM stoku, 47 haftada 1,5 trilyon TL azaldı

‘KÜTÜPHANESİZ OKUL KALMASIN’ PROJESİNİN ULAŞIM DESTEKÇİSİ OLDU

Ayrıca Kâmil Koç, Hacettepe Ekonomi Topluluğu’nun (HEK) bu yılki ‘Kütüphanesiz Okul Kalmasın’ projesinin de ulaşım destekçisi oldu. Şirket, HEK üyelerine sağladığı destekle Kahramanmaraş’ta bir ilkokula kütüphane yapılmasına katkı sağladı.

‘Kütüphanesiz Okul Kalmasın’ projesiyle her yıl Türkiye’nin farklı bir şehrindeki bir okula kütüphane kuran gönüllü HEK üyeleri, bu yıl deprem bölgesi Kahramanmaraş’taki Çınarlı İlkokulu’nu seçti. Okulda önce kütüphane kuran, daha sonra da içerisini kitaplarla donatan HEK üyeleri, 3 Mayıs’ta ise Kâmil Koç’un sağladığı ulaşım desteğiyle Kahramanmaraş’a giderek, kütüphanenin açılışını gerçekleştirdi.

Kaynak: dha