İSTANBUL, (DHA)- 2024 yılının ilk 6 ayında Hepsiburada’da kişisel bakım ve kozmetik kategorisinde en çok satılan ürünler belli oldu. Hepsiburada kullanıcıları en çok renkli kozmetik ürünlerini satın aldı.

Kozmetik kategorisinde, en yüksek artış renkli kozmetik ürünlerinde gerçekleşti. Dudak parlatıcıları ve aydınlatıcılar geçen yılın aynı dönemine göre yaklaşık 5 kat artarak en çok satılan ürünlerden oldu. Bu ürünleri allıklar, makyaj bazları, göz farları ve bronzlaştırıcılar takip etti. Kullanıcılar son 6 ayda parfümlere de yoğun ilgi göstererek, satışları geçen senenin aynı dönemine göre 2 kat arttırdı.

GÜNEŞ KORUMA VE KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİNDE ARTIŞ

THY İtalya’nın Torino şehrine uçuşlara başladı THY İtalya’nın Torino şehrine uçuşlara başladı

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte güneş ürünlerinde de artış yaşandı. Güneş koruma ürünleri ve güneş sonrası ürünleri yaklaşık 2 kat büyüme kaydetti

HEPSİBURADA’DA 2. YILA ÖZEL BÜYÜK PREMİUM İNDİRİMLERİ

Hepsiburada Premium üyelik programının 2. yılına özel 16-22 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan Büyük Premium İndirimleri kapsamında dünyaca ünlü ve yerli markaların ürünlerine ait birçok kampanya kullanıcılara sunulacak. Kategoriye özel indirimlere ek olarak her güne farklı tutarlarda kupon fırsatları da kullanıcıları bekliyor.

Kaynak: dha