Garanti BBVA, mobil uygulamasında sunduğu ‘Aracım’ özelliğiyle müşterilerinin araçlarıyla ilgili ihtiyaç duyabilecekleri ürün ve hizmetleri tek noktada birleştirdiğini aktardı. Buna göre mobil uygulamaya plaka bilgilerini ekleyen müşteriler, araçlarıyla ilgili tüm işlemleri, harcamaları ve kampanyaları tek bir yerden takip edebiliyor.

Miilux OY, yeni zırh çeliklerini Eurosatory Fuarı’nda tanıttı Miilux OY, yeni zırh çeliklerini Eurosatory Fuarı’nda tanıttı

Garanti BBVA Mobil’in ‘Aracım’ özelliği ile müşteriler HGS, MTV, sigorta gibi ürün ve ilgili işlemlere erişmenin yanı sıra, araçlarının fotoğraflarını ekleyerek bu alanı kişiselleştirebiliyor. Bununla birlikte akaryakıt, otopark, araç bakımı gibi ilgili harcamalarını da yine bu alanda inceleyebiliyor.

MTV ödemesi, trafik cezası gibi araca özel hatırlatmaların yanı sıra kasko ve trafik sigortası poliçe bitiş tarihi öncesi müşteriler, sigortalarını yenilemek üzere bilgilendiriliyorlar. Araçla ilgili faydalı bilgilere ve sürdürülebilir önerilere de yine bu alandan ulaşılabiliyor.

Kaynak: dha