İSTANBUL,(DHA)- Son VNL şampiyonu Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, üç etap ve final haftasından oluşan Voleybol Milletler Ligi’nin ilk haftasında oynadığı 4 karşılaşmadan ikisini kazanarak serinin Antalya ayağını tamamladı. Toplamda 10 bini aşkın sporsever, 15-19 Mayıs arasında oynanan maçları Trendyol sponsorluğunda Etiler Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda kurulan dev ekranda ücretsiz olarak izledi.

Trendyol’un “Milliler Dev Ekranda, Taraftar Parkta” sloganıyla İstanbul’un kalbinde düzenlediği dev ekran etkinlikleri serisinde, Voleybol Milletler Ligi (VNL) - Antalya ayağı karşılaşmaları, sporseverlerden ilgi gördü. 15-19 Mayıs tarihleri arasında oynanan maçlarda Filenin Sultanları’nın Japonya, Hollanda, İtalya ve Fransa karşısında verdiği zorlu mücadele, Etiler Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda 10 bin kişi tarafından izlendi.

İtalya - Arnavutluk: 2-1 İtalya - Arnavutluk: 2-1

TRENDYOL YAZ SPOR TAKVİMİNİ GENİŞLETTİ

Türk sporuna ve sporcusuna destek veren Trendyol, bu yaz spor takvimini renklendirdiğini de duyurdu. Buna göre VNL’in ardından; 14 Haziran -14 Temmuz arasında UEFA EURO 2024™ Avrupa Futbol Şampiyonası’nda ve 26 Temmuz -11 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek Paris 2024 Olimpiyat Oyunları’nda Türk sporcuların sahada olduğu her müsabaka, Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda dev ekranda izlenecek.

E-ticaret platformlarından Trendyol, Süper Lig ve 1. Lig isim sponsoru olmasının yanında Türkiye Voleybol Milli Takımları ana sponsorluğunu, A Milli Futbol Milli Takımları ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin (TMOK) ise resmi sponsorluğunu üstleniyor.

Kaynak: dha