THY İtalya’nın Torino şehrine uçuşlara başladı THY İtalya’nın Torino şehrine uçuşlara başladı

İSTANBUL,(DHA) - Pazarlama dünyasına yenilikçi çözüm ve yaklaşımlar sunmak amacıyla 2023 yılında kurulan Fijital İşler, dijital ve fiziksel ortamlarda sürdürülebilir pazarlama stratejileri oluşturmak isteyen markalara hizmet veriyor. Platformun Kurucusu Bengisu Akbulut, "Çevrim içi bir kütüphane olma yolunda hızla ilerliyoruz. Pazarlama dünyasının kılavuzu olacağız" dedi.

Bilgi paylaşımını ön planda tutarak platform ziyaretçilerinin sürekli öğrenmesini ve gelişmesini teşvik ettiklerini söyleyen Fijital İşler Kurucusu ve Pazarlama Direktörü Bengisu Akbulut, “Pazarlama dünyasına dair çevrim içi bir kütüphane olma yolunda hızla ilerliyor, bu alanın her fonksiyonunu derinlemesine inceleyerek dijital ve fiziksel tüm kanallarda oluşturulacak stratejiler arasında kusursuz bir uyum yaratmak için çalışıyoruz. Sürekli değişen pazarlama trendlerine hızlı ve esnek çözümler sunuyoruz. Her birini yol arkadaşı olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanıyor ve onlara özel çözümler oluşturuyoruz" dedi.

“KURUMSAL VE BİREYSEL EĞİTİMLER VEREREK GELİŞMELERİNİ TEŞVİK EDİYORUZ"

Uzun vadeli başarı ve etkili sonuçlara ulaşmayı temel ilkeleri olarak kabul ettiklerini belirten Akbulut, “Fijital İşler platformu, sunduğu bilgi ve kaynaklarla pazarlama profesyonelleri için yenilikçi, kapsamlı ve sürdürülebilir bir rehber niteliği taşıyor. Markalara stratejik pazarlama, dijital pazarlama, marka yönetimi ve kurumsal iletişim danışmanlığı hizmetleri verirken 'keşfet, öğren, ilham al' mottomuzla hareket ediyor, alanında uzman eğitmenlerimizle kurumsal ve bireysel eğitimler vererek pazarlama profesyonellerinin gelişmelerini teşvik ediyoruz" diye konuştu.

Akbulut, “Pazarlama alanındaki bilgi ve deneyimimizi paylaşarak katma değer yaratan gelişimleri destekliyoruz. Markaların hem fiziksel hem de dijital arenada güçlü bir varlık göstermesini sağlayacak, bütünleşik pazarlama hizmetleri sunuyoruz. Hikayelerini anlatmaları, hedef kitlelerleriyle derin bağlar kurmaları ve sürdürülebilir bir itibar inşa etmeleri için yenilikçi kurumsal iletişim çözümleri geliştiriyoruz. Dinamik pazar ortamına uyum sağlama ve sürekli başarılı olma kapasitelerini maksimize eden, stratejik pazarlama çözümleri üretiyoruz" ifadelerini kullandı.

“GÜNÜMÜZDE PROAKTİF YAKLAŞIM BENİMSEMEK ŞART"

Akbulut, “Günümüzün rekabetçi iş piyasasında ve tüketici eğilimlerinin sürekli değiştiği bir ortamda öne çıkmak için proaktif bir yaklaşım benimsemek gerekiyor. Biz de bu noktada markaların kendilerine has bir pazarlama stratejisi edinmelerine eşlik ediyoruz. Fijital İşler olarak marka değerinde fark yaratacak adımlarla geleceğe hazırlanmalarını sağlıyoruz. Birlikte gelişerek büyümeyi misyon ediniyor, markalara fiziksel ve dijital pazarlama stratejilerini gerçekleştirebilmeleri için bütüncül yol haritası sunan bir kılavuz oluyoruz" dedi.

Kaynak: dha