BingX Chelsea’nin resmi kripto para borsa ortağı oldu

İSTANBUL, (DHA)- Kripto para borsası BingX, Chelsea’nin resmi kripto para borsa ortağı olduğunu duyurdu. Bu ortaklık ile kripto para borsası, 2023/24 sezonunun geri kalanı için Chelsea'nin erkek futbol formalarına ve sonraki iki sezon için de erkek futbol idman formalarına ‘Resmi Kol Sponsoru’ oldu. 

Ortaklıktan duyduğu heyecanı dile getiren BingX’in Genel Ürün Yöneticisi (CPO) Vivien Lin, "BingX ve Chelsea arasındaki bu iş birliği, geleceğe yönelik ortak vizyonumuzu ortaya koyuyor. Her iki şirket de vizyoner bir yaklaşımla hareket ediyor ve birlikte kullanıcılarımız ve Chelsea taraftarları arasında yankı uyandıracak yenilikçi deneyimler yaratacağız. Bu ortaklık sadece bugünle ilgili değil, mükemmelliğin ve ileri görüşlü deneyimlerin birlikte yolculuğumuzu tanımladığı bir geleceği birlikte yaratmakla ilgili” diye konuştu. 

“GELECEĞE YATIRIM YAPMA TUTKUSUNU VE KARARLILIĞINI PAYLAŞIYORUZ” 

Marketlerde fahiş fiyat denetimi Marketlerde fahiş fiyat denetimi

Chelsea FC Gelir Müdürü (CRO) Casper Stylsvig ise "2024'ü kulüp için son derece heyecan verici bir ortaklığın duyurusuyla başlatmaktan mutluluk duyuyoruz. Dünyanın en hızlı büyüyen kripto para borsalarından biriyle olan uyumumuz, kulübümüzün ortaklık ağımızı yenileme ve büyütme tutkusunun bir işaretidir. Hem BingX hem de Chelsea geleceğe yatırım yapma tutkusunu ve kararlılığını paylaşıyor ve önümüzdeki sezonlarda onlarla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz" ifadelerini kullandı. 

Bu ortaklıkta Chelsea ve BingX, küresel marka büyümesine ve dijital içerik aracılığıyla hem Chelsea taraftarlarının hem de BingX kullanıcılarının ilgisini çekmeye odaklanan bir dizi etkinlikte iş birliği yapacak. BingX markasının, kulübün ikonik Stamford Bridge ve antrenman sahasında belirgin bir şekilde yer alacağı belirtildi.