İstanbul Beylikdüzü'nde, sera haline getirilen bir odasında uyuşturucu üretimi yapılan villaya düzenlenen operasyonda yakalanan 2 şüpheliden 1'i tutuklandı

Urfa'da marketten 2 kiloluk peyniri pantolonuna saklayıp çaldı Urfa'da marketten 2 kiloluk peyniri pantolonuna saklayıp çaldı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, uyuşturucu ticareti suçlarının önlenmesi, suç organizasyonlarının deşifre edilerek yok edilmesi ve şüphelilerin yakalanmasına yönelik çalışma yapıldı.

  Bağcılar'da narkotik ekiplerinin araştırmaları neticesinde, sokaklarda satılmaya çalışılan uyuşturucu maddelerin Beylikdüzü Dereağzı Mahallesi'ndeki bir villadan temin edildiği tespit edildi.

Villaya operasyon düzenleyen ekipler, şüpheliler T.B. (40) ve M.Y'yi (42) gözaltına aldı

Adresteki aramada, havalandırma, ışıklandırma ve sıcaklık ölçüm cihazlarının bulunduğu sera haline getirilmiş odada 295 kök marihuana bitkisi ile fide yetiştirmek için kullanılan özel toprak ele geçirildi.

Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden T.B. çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklandı, M.Y. ise adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı.