Tunahan KIR / ANTALYA, (DHA) - Antalyaspor'un 58'inci kuruluş yıl dönümünde yüzlerce taraftar, Boğaçay etrafında düzenlenen etkinlikte bir araya geldi.

Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor'un kuruluşunun 58'inci yılı, Boğaçayı'nda düzenlenen etkinlikle kutlandı. Etkinlik, Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe'nin taraftarların 'Antalyasporlular Günü'nü kutlamasıyla başladı. Teknik direktör Alex de Souza da taraftarlara video ile seslendi. Souza, taraftarların Antalyasporlular Günü'nü kutladı.

Etkinliğe katılan Vali Hulusi Şahin, "Gerçekten çok güzel bir şehir burası. İçinde yaşayanlara her türlü imkanları sunuyor. Ticaret yapana ticaret, turizm yapana turizm, tarım yapana tarım, sanayi yapana sanayi, hangi işle meşgulseniz her türlü imkanı fazlasıyla sunuyor. Bu sayede Antalya'da, herhangi bir sektörle uğraşıp da başarılı olmayan yok gibi. Antalya'nın bu imkanlarını kullanan, bundan yararlanan çok kıymetli iş insanlarına buradan çağrım var. Antalya'ya vefa borcunuzu, Antalyaspor'u destekleyerek ödemelisiniz. Bunun için hepinize özellikle çağrıda bulunuyorum. İlk maçta dolduralım tribünleri. Tribünlerde yer kalmasın. Eminim Alex ve ekibi de bizlere ilk maçta ilk galibiyeti hediye edecektir" diye konuştu.

Vali Şahin'in konuşmasının ardından etkinlikler konserler ile devam etti. Organizasyonda bir araya gelen yüzlerce taraftar, kurulan platform önünde şarkıcı Melis Fis ve Emirhan Çakal konseri eşliğinde doyasıya eğlendi. Konser alanını dolduran taraftarlar, şarkılara eşlik etti. Kutlama kapsamında ışıklı dron gösterisi de yapıldı. Gece yarısına kadar süren etkinlik, taraftarların Boğaçay etrafında meşale yakmasıyla sona erdi. (DHA)

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ

- Bir araya gelen Antalyaspor'lular detay

- Sinan Boztepe detay

- Alex de Souza'nın videolu mesajı

- Vali Hulusi Şahin'in konuşmaları

- Üçlü çeken taraftarlar detay

- Melis Fis konseri

- Protokol

- Alanın farklı bölgelerinden detay görüntüler

Kasımpaşa ile Hull City hazırlık maçında berabere kaldı Kasımpaşa ile Hull City hazırlık maçında berabere kaldı

- Dron gösteri

(FOTOĞRAFLI)

Kaynak: dha