Akasya’nın 10’uncu yıl konserleri Candan Erçetin’le sona erdi Akasya’nın 10’uncu yıl konserleri Candan Erçetin’le sona erdi

 Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu ay her yaş grubundan misafirleri için bir etkinlik programı sunuyor. 12 Mayıs Anneler Günü’nde Akbatı’nın tatlı ve kahve ikramıyla birlikte anneler için Artisan’da özel indirim fırsatı olacak. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’na gençler, Paris Saint Germain FC'nin eğitmenleri eşliğinde mini antrenmanlar gerçekleştirme fırsatı bulacak.

Akiş GYO A.Ş. iştiraklerinden Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Anneler Günü için özel olarak hazırlanan etkinliklerin yanı sıra 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında mini antrenmanlar, sürpriz hediyeler ve 25-26 Mayıs’ta BEBETO Hür Kuş Tiyatrosu ve Boyama Atölyesi de yer alıyor.

ARTİSAN’DA YÜZDE 10 İNDİRİM ŞANSI

Akbatı,’da 12 Mayıs Anneler Günü özelinde annelere tatlı ve kahve ikramı yapılacak. Annelere özel Caft Coffee tatlı ve kahve hediyesi, Akbatı’nın mobil uygulaması üzerinden ücretsiz olarak temin edilebilecek. 12 Mayıs’a kadar sürecek Artisan Pazarı’na giden anneler çeşitli el emeği tasarım ürünlerini yüzde 10 indirimle satın alma imkânı bulacak.

GENÇLER İÇİN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’NDA ETKİNLİKLER OLACAK

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda Akbatı, spor tutkunları için de bir program hazırladı. Gençler, 18 ile 19 Mayıs tarihlerinde, futbolun dünyadaki dev temsilcilerinden Paris Saint Germain FC’nin deneyimli eğitmenleri eşliğinde mini antrenmanlar gerçekleştirecek. 19 Mayıs’ta Akbatı’ya giden gençlere de Bubble Tea hediyesi sunulacak.

ÇOCUKLAR İÇİN 25-26 MAYIS’TA BEBETO HÜR KUŞ TİYATROSU DÜZENLENECEK

Öte yandan Akbatı, çocuklar için 25-26 Mayıs’ta saat 13:00 ile 14:30 arasında BEBETO Hür Kuş Tiyatrosu düzenleyecek. Çocuklar için ayrıca tiyatro sonrasında boyama atölyesi yapılacak.DHA